Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 06:48


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 411 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 42  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 25 Wrz 2018, 22:04 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
Matti napisał(a):
nowy102 napisał(a):
" Najbardziej to żal mi małych kibiców którzy przachodzą w ogromnych ilościach na mecze z rodzicami a opuszczają trybuny nieraz ze łzami w oczach rozczarowani postawą swoich pupilow. Chyba najwyższa pora na zmiany."+Szalatow,Zielinski.Te same dzieci pewnie nie jedna lze wylaly z powodu lamania konstytucji w Polsce.

Może od razu Guardiola. Zejdź na ziemię pp nie jest najważniejszy dla trenera . Już wiadomo dlaczego w lidze nie grają kiercz leandro grodzicki, górka


Meczu nie widziałem ale czytając relację live akurat Leandro był wyróżniającym się zawodnikiem


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 25 Wrz 2018, 22:10 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Matti napisał(a):
nowy102 napisał(a):
" Najbardziej to żal mi małych kibiców którzy przachodzą w ogromnych ilościach na mecze z rodzicami a opuszczają trybuny nieraz ze łzami w oczach rozczarowani postawą swoich pupilow. Chyba najwyższa pora na zmiany."+Szalatow,Zielinski.Te same dzieci pewnie nie jedna lze wylaly z powodu lamania konstytucji w Polsce.

Może od razu Guardiola. Zejdź na ziemię pp nie jest najważniejszy dla trenera . Już wiadomo dlaczego w lidze nie grają kiercz leandro grodzicki, górka

Człowieku to jest cytat z facbookowych przychlastow.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 25 Wrz 2018, 22:14 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
nowy102 napisał(a):
Matti napisał(a):
nowy102 napisał(a):
" Najbardziej to żal mi małych kibiców którzy przachodzą w ogromnych ilościach na mecze z rodzicami a opuszczają trybuny nieraz ze łzami w oczach rozczarowani postawą swoich pupilow. Chyba najwyższa pora na zmiany."+Szalatow,Zielinski.Te same dzieci pewnie nie jedna lze wylaly z powodu lamania konstytucji w Polsce.

Może od razu Guardiola. Zejdź na ziemię pp nie jest najważniejszy dla trenera . Już wiadomo dlaczego w lidze nie grają kiercz leandro grodzicki, górka

Człowieku to jest cytat z facbookowych przychlastow.

No to mogłeś zaznaczyć ze cytujesz facebuka.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 25 Wrz 2018, 22:16 
Początkujący

Rejestracja: 05 Lip 2018, 17:42
Posty: 168
Ja w takich momentach nawet nie wchodzę w komentarze na fb, szkoda nerwów.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 25 Wrz 2018, 22:20 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
montano89 napisał(a):
Ja w takich momentach nawet nie wchodzę w komentarze na fb, szkoda nerwów.

Ale jak w sobotę wygramy (daj Boże) to gienki z fb Skowronka pod niebiosa będą chwalić


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 25 Wrz 2018, 22:30 
Początkujący

Rejestracja: 10 Lis 2014, 19:41
Posty: 103
Matti napisał(a):
montano89 napisał(a):
Ja w takich momentach nawet nie wchodzę w komentarze na fb, szkoda nerwów.

Ale jak w sobotę wygramy (daj Boże) to gienki z fb Skowronka pod niebiosa będą chwalić


Nie no, teraz żeby chwalić Skowronka, potrzeba minimum 7 punktów w 3 meczach, względnie 11 w 5. : )


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 25 Wrz 2018, 23:57 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
A ja się cieszę, bo już się dogrywki przestraszyłem. Tylko tego było jeszcze trzeba.
PP mi zwisa i powiewa, ale chciałbym żeby nastał już ten moment, kiedy Gienki z facebooka będą miały powód brać Skowronkowi do buzi, bo Matti co tydzień tylko obiecuje, że już za chwilę, już za momencik i dalej nic.
Z drugiej strony, jak słyszę kandydatury typu Szatałow, to byłbym za podpisaniem Skowronka dożywotnio, ale prawda jest taka, że AS jest już jedną nogą poza klubem.


Ostatnio edytowany przez jaet 26 Wrz 2018, 00:27, edytowano w sumie 2 razy

Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 25 Wrz 2018, 23:59 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
Jw.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 26 Wrz 2018, 00:45 
Uczestnik

Rejestracja: 09 Sie 2010, 18:26
Posty: 406
Panowie z merytoryczną dyskusją jak najbardziej zapraszam, z jakimiś wycieczkami osobistymi idźcie sobie na PW. Nikt tak na prawdę nie wie o co chodzi, grają dobrze , mają sytuacje, a dostają czapę jak zwykle. Na pewno pierdolenie na forum, tak jak i na fejsbukach wpłynie na zmianę trenera i formy strzeleckiej drużyny. Zastanów się jeden z drugim, zasięgnij opinii a później pisz coś takiego. Czasami na prawdę mówiąc ręce opadają. Co to kurwa pierwszy raz mamy serie słabych wyników?

_________________
Tylko Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 26 Wrz 2018, 07:37 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
jaet napisał(a):
A ja się cieszę, bo już się dogrywki przestraszyłem. Tylko tego było jeszcze trzeba.
PP mi zwisa i powiewa, ale chciałbym żeby nastał już ten moment, kiedy Gienki z facebooka będą miały powód brać Skowronkowi do buzi, bo Matti co tydzień tylko obiecuje, że już za chwilę, już za momencik i dalej nic.
Z drugiej strony, jak słyszę kandydatury typu Szatałow, to byłbym za podpisaniem Skowronka dożywotnio, ale prawda jest taka, że AS jest już jedną nogą poza klubem.

Info o skowronku z jedną nogą to masz sprawdzone czy piszesz tak z pod czapy ?


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 411 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 42  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 77 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u