Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 08:48


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 411 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 42  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 26 Wrz 2018, 09:09 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
Matti napisał(a):
jaet napisał(a):
A ja się cieszę, bo już się dogrywki przestraszyłem. Tylko tego było jeszcze trzeba.
PP mi zwisa i powiewa, ale chciałbym żeby nastał już ten moment, kiedy Gienki z facebooka będą miały powód brać Skowronkowi do buzi, bo Matti co tydzień tylko obiecuje, że już za chwilę, już za momencik i dalej nic.
Z drugiej strony, jak słyszę kandydatury typu Szatałow, to byłbym za podpisaniem Skowronka dożywotnio, ale prawda jest taka, że AS jest już jedną nogą poza klubem.

Info o skowronku z jedną nogą to masz sprawdzone czy piszesz tak z pod czapy ?

Czas pokaże ;).


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 26 Wrz 2018, 16:47 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010, 11:49
Posty: 831
Na razie sa przesuniecia do rezerw tych ktorzy wczoraj zawiedli... personaliow nie znam... mysle ze oficjalna strona tez nie poda... a wiec Ci co nie zawodza dalej walcza wraz z trenerem

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 26 Wrz 2018, 17:36 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
szylu napisał(a):
Na razie sa przesuniecia do rezerw tych ktorzy wczoraj zawiedli... personaliow nie znam... mysle ze oficjalna strona tez nie poda... a wiec Ci co nie zawodza dalej walcza wraz z trenerem


Zanosi się na to, że rezerwy będą niedługo nieźle obsadzone i jak ta gradacja będzie postępować to ciężko będzie niektórym z 30-tki się załapać do wyjściowego składu na mecz z Monisem Bielowy w listopadzie.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 27 Wrz 2018, 10:27 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Od wielu lat puchar nam nie wychodzi mówiąc najdelikatniej.
Sukcesem dziesięciolecia wydaje się zwycięstwo nad Wisłą Płock 2 sezony temu.
Albo jak kto woli sukcesem XXI wieku pierwsza nowożytna transmisja z meczu Stali w 2004 i pamiętny remis czwartoligowca z ekstraklasową Polonią W z komentarzem A. Strejlaua, który komplementował grę drużyny Gąsiora.
To wszystko mało i za mało żeby nie powiedzieć porażkowo.
Przez wszystkie te lata Puchar Polski jak i inne aspekty piłki w Polsce zmieniał się i dopasowywał do rzeczywistości, ale nigdy nie miał takiego znaczenia i prestiżu oraz atencji ze strony bogatego związku jak w tym roku.

Dopasowanie rozgrywek do kalendarza FIFA i spowodowanie, że brak jest rozstawień i meczów rewanżowych doprowadza do tego, że te rozgrywki nie są zawodami gorszej kategorii w stosunku do ligi.
Świadczy o tym choćby fakt, że wyniki jakie osiągnęły kluby z ES i Iligi w stosunku do lat poprzednich są nieporównywalnie lepsze. 2-3 niespodzianki na 32 mecze to odsetek. A więc co to oznacza?

Oznacza to, że cała piłkarska Polska gra w ten puchar na serio i nikt nie ma prawa odpuszczać meczu i cieszyć się z odpadnięcia z powodu tego, że "wreszcie można skoncentrować się na lidze".
Dlatego śmieszne i zakrawające o ignorancję są tego typy teksty, skoro od półfinału dzielą każdy klub tylko 4 rundy, w których można zagrać dosłownie z każdym, a w każdym meczu ma się szansę na sukces.

Oznacza to, że grając w Pucharze Polski gra się o coś konkretnego i piłkarze o tym muszą wiedzieć wychodząc na boisko.

Oglądając wypowiedzi pomeczowe miałem przekonanie, że trener zaczyna czuć że jego łajba nabiera wody i szuka pomysłu na ratunek i ciekaw jestem jego wniosków po tej analizie jaką miał dokonać "na spokojnie".
Szkoda tylko ze pozostanie to w sferze domysłów a zajawka do meczu z Chojnicami to już nowy uśmieszek i obiecanki lepszej gry.
Zamiast cieszyć się tym że mecz może coś odmienić bo zawsze można go wygrać radziłbym zastanowić się co będzie jak przywiozą 3. Ale nie punkty, tylko 3 w plecy.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 27 Wrz 2018, 12:52 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
galileusz napisał(a):
Od wielu lat puchar nam nie wychodzi mówiąc najdelikatniej.
Sukcesem dziesięciolecia wydaje się zwycięstwo nad Wisłą Płock 2 sezony temu.
Albo jak kto woli sukcesem XXI wieku pierwsza nowożytna transmisja z meczu Stali w 2004 i pamiętny remis czwartoligowca z ekstraklasową Polonią W z komentarzem A. Strejlaua, który komplementował grę drużyny Gąsiora.
To wszystko mało i za mało żeby nie powiedzieć porażkowo.
Przez wszystkie te lata Puchar Polski jak i inne aspekty piłki w Polsce zmieniał się i dopasowywał do rzeczywistości, ale nigdy nie miał takiego znaczenia i prestiżu oraz atencji ze strony bogatego związku jak w tym roku.

Dopasowanie rozgrywek do kalendarza FIFA i spowodowanie, że brak jest rozstawień i meczów rewanżowych doprowadza do tego, że te rozgrywki nie są zawodami gorszej kategorii w stosunku do ligi.
Świadczy o tym choćby fakt, że wyniki jakie osiągnęły kluby z ES i Iligi w stosunku do lat poprzednich są nieporównywalnie lepsze. 2-3 niespodzianki na 32 mecze to odsetek. A więc co to oznacza?

Oznacza to, że cała piłkarska Polska gra w ten puchar na serio i nikt nie ma prawa odpuszczać meczu i cieszyć się z odpadnięcia z powodu tego, że "wreszcie można skoncentrować się na lidze".
Dlatego śmieszne i zakrawające o ignorancję są tego typy teksty, skoro od półfinału dzielą każdy klub tylko 4 rundy, w których można zagrać dosłownie z każdym, a w każdym meczu ma się szansę na sukces.

Oznacza to, że grając w Pucharze Polski gra się o coś konkretnego i piłkarze o tym muszą wiedzieć wychodząc na boisko.

Oglądając wypowiedzi pomeczowe miałem przekonanie, że trener zaczyna czuć że jego łajba nabiera wody i szuka pomysłu na ratunek i ciekaw jestem jego wniosków po tej analizie jaką miał dokonać "na spokojnie".
Szkoda tylko ze pozostanie to w sferze domysłów a zajawka do meczu z Chojnicami to już nowy uśmieszek i obiecanki lepszej gry.
Zamiast cieszyć się tym że mecz może coś odmienić bo zawsze można go wygrać radziłbym zastanowić się co będzie jak przywiozą 3. Ale nie punkty, tylko 3 w plecy.

A jak przywiozą 3 punkty to będziesz wychwalał trenera pod niebiosa , liga mistrzów FIFA i uefa


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 27 Wrz 2018, 15:35 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Matti napisał(a):
galileusz napisał(a):
Zamiast cieszyć się tym że mecz może coś odmienić bo zawsze można go wygrać radziłbym zastanowić się co będzie jak przywiozą 3. Ale nie punkty, tylko 3 w plecy.

A jak przywiozą 3 punkty to będziesz wychwalał trenera pod niebiosa , liga mistrzów FIFA i uefa


Przepraszam ale nie o to mi chodziło.
Chodzi mi o to że jako kibic dostajemy od klubu przekaz tak skrojony, że sami się na to nabieramy.
Na tygodniu jest zajawka o tym jak to drużyna walczy ze słabościami na treningach i przygotowuje się do meczu, który jedzie wygrać bo złość, bo powtarzalność itp. Potem okazuje się, że biegają jak z zawiązanymi oczami bez sensu podając sobie piłkę wszerz 40 metrów od bramki nie potrafiąc nawet oddać celnego strzału z dystansu bo nie ma odważnego rozgrywającego.
Trener mówi coś o złości na konferencjach a w trakcie meczu nie ma inteligencji, zmiany są fatalne i brak wyników.
Coś takiego jak porażkę w Chojnicach trzeba zakładać jako możliwą i również jej konsekwencje.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 27 Wrz 2018, 16:36 
Zaawansowany

Rejestracja: 14 Wrz 2017, 09:09
Posty: 655
galileusz napisał(a):
Matti napisał(a):
galileusz napisał(a):
Zamiast cieszyć się tym że mecz może coś odmienić bo zawsze można go wygrać radziłbym zastanowić się co będzie jak przywiozą 3. Ale nie punkty, tylko 3 w plecy.

A jak przywiozą 3 punkty to będziesz wychwalał trenera pod niebiosa , liga mistrzów FIFA i uefa


Przepraszam ale nie o to mi chodziło.
Chodzi mi o to że jako kibic dostajemy od klubu przekaz tak skrojony, że sami się na to nabieramy.
Na tygodniu jest zajawka o tym jak to drużyna walczy ze słabościami na treningach i przygotowuje się do meczu, który jedzie wygrać bo złość, bo powtarzalność itp. Potem okazuje się, że biegają jak z zawiązanymi oczami bez sensu podając sobie piłkę wszerz 40 metrów od bramki nie potrafiąc nawet oddać celnego strzału z dystansu bo nie ma odważnego rozgrywającego.
Trener mówi coś o złości na konferencjach a w trakcie meczu nie ma inteligencji, zmiany są fatalne i brak wyników.
Coś takiego jak porażkę w Chojnicach trzeba zakładać jako możliwą i również jej konsekwencje.

Porażkę i jej konsekwencje trzeba zakładać w każdym meczu bez względu czy gra stak ,real czy barcelona . Ja uważam ze stal gra lepiej niż za smółki . Namy dziesiątki okazji do bramki skuteczność musi odpalić wierzę że stanie się to w Chojnicach


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 27 Wrz 2018, 16:40 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
Świadczy o tym choćby fakt, że wyniki jakie osiągnęły kluby z ES i Iligi w stosunku do lat poprzednich są nieporównywalnie lepsze. 2-3 niespodzianki na 32 mecze to odsetek. A więc co to oznacza?

Niespodzianka w pilce nozej to pojecie cholernie wzgledne. Nie zapominij, ze jeszcze kilka miesiecy temu Stal i Pogon graly w tej samej lidze, a Pogon z ligi spadla dopiero po dosc pechowych barazach z Garbarnia. Biorac pod uwage ze w tym meczu grali w 80% rezerwowi - o niespodziance nie moze byc mowy. Idac dalej tym tropem - ile z tych 64 zespolow gralo czwarty mecz w przeciagu 10 dni? Rotacja na ten mecz musiala byc i choc jako kibic jestem zly to akurat tutaj rozumiem trenera. Niestety mielismy fatalny kalendarz, a i wobec brakow wynikow w lidze trener mial inny priorytet. Wobec takowego dictum mecz w Chojnicach bedzie mial podwojny "ciezar gatunkowy".

Tak na marginesie, obejrzalem skrot. Leandro wydawal sie bardzo aktywny, ale jakosc jego wrzutek to jakas masakra. W tym elemencie Getek bije go na glowe. No i gdzie byl Leo przy wyrownujacej bramce dla Pogoni?

Artur
SMNY


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 28 Wrz 2018, 11:22 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
Artur1939 napisał(a):

Tak na marginesie, obejrzalem skrot. Leandro wydawal sie bardzo aktywny, ale jakosc jego wrzutek to jakas masakra. W tym elemencie Getek bije go na glowe. No i gdzie byl Leo przy wyrownujacej bramce dla Pogoni?

Artur
SMNY


Bo fakt jest taki, że Leo nigdy nie był mega wartościowy jeśli chodzi o ofensywę. Cenimy go za waleczność i umiejętności w obronie. Wypadł z kadry bo trener ma koncepcję, w której z udanej przygody na defensywnym na bocznego wrócił Getek i on daje cień gwarancji rozegrania stałego fragmentu. Leandro nie ma tylu uniwersalnych zalet a przede wszystkim leży u niego gra kombinacyjna.
Swego czasu za Smółki gdy przeniósł Getka na defensywnego byłem ciekaw i analizowałem jak współpracują po tej samej stronie i wtedy nie wyglądało to za dobrze. Nie wiem na ile Skowronek był tego właśnie świadom odstawiając Leo ale sądzę, że Leandro nie pasuje mu do jego wizji. Nie oceniam czy dobrej wizji ale wbrew temu co sam o niej mówi, że ma być elastyczna to raczej sprowadza się do bicia głową w mur.

Skoro już mecz w Siedlcach zakończył ponad miesięczną pauzę w zdobywaniu bramek z rozegrania to czy ktokolwiek pamięta kiedy zdobyliśmy ostatnio po strzale z dystansu pomijając stałe fragmenty? Biorąc pod uwagę to, że gramy sporo atakiem pozycyjnym to bardzo ciekawe jest, że nie dochodzimy do tych sytuacji zbyt często.

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 28 Wrz 2018, 11:57 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
galileusz napisał(a):
czy ktokolwiek pamięta kiedy zdobyliśmy ostatnio po strzale z dystansu pomijając stałe fragmenty?


Wronski 22 sierpien.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 411 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 42  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u