Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 08:06


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 411 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 30 Paź 2020, 21:53 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
KidMaN napisał(a):
omar77 napisał(a):
Nie nie ma. Choroba nie trwa dzień. Źle samopoczucie też. Zabrakło nam cwaniactwa. Z tego co czytam na tt 4 osoby mają wynik pozytywny a reszta źle się czuje bo Piast bez formy. Oni też 13 do gry jak to mówił Boniek ze tylu ma być spokojnie mają


Jeżeli fakty do Ciebie nie przemawiają to nawet nie ma sensu z Tobą rozmawiać. Idź dalej trzepać pianę jak to zarząd jest do dupy bo poza tym nie robisz nic innego


To już lekka nadinterpretacja ale widać IQ na tyle ci pozwala xD nie poradzę ze zdania nie potrafisz zrozumieć ani podjąć dyskusji na poziomie


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 30 Paź 2020, 22:15 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 10:15
Posty: 682
Miejscowość: Malinie/Mielec
Ogromna szkoda, była możliwość oglądnięcia Bożydara w 1 składzie według słów trenera. No trudno trenujemy ostro i szykujemy się na warte która dziś dopiero w dogrywce wygrała z sokołem Ostróda. A w poniedziałek grają z legią.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 30 Paź 2020, 22:19 
Zaawansowany

Rejestracja: 12 Sie 2014, 20:21
Posty: 718
omar77 napisał(a):
Nie nie ma. Choroba nie trwa dzień. Źle samopoczucie też. Zabrakło nam cwaniactwa. Z tego co czytam na tt 4 osoby mają wynik pozytywny a reszta źle się czuje bo Piast bez formy. Oni też 13 do gry jak to mówił Boniek ze tylu ma być spokojnie mają


Mi sie wydaje (a moge sie mylic), ze nie zabraklo cwaniactwa, tylko nasi dzialacze przelicytowali. Liczyli ze wirus zrobil wieksze spustoszenie w Wisle i nam bedzie latwiej a tu czarna dupa.

Artur
SMNY


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 30 Paź 2020, 22:28 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Artur1939 napisał(a):
omar77 napisał(a):
Nie nie ma. Choroba nie trwa dzień. Źle samopoczucie też. Zabrakło nam cwaniactwa. Z tego co czytam na tt 4 osoby mają wynik pozytywny a reszta źle się czuje bo Piast bez formy. Oni też 13 do gry jak to mówił Boniek ze tylu ma być spokojnie mają


Mi sie wydaje (a moge sie mylic), ze nie zabraklo cwaniactwa, tylko nasi dzialacze przelicytowali. Liczyli ze wirus zrobil wieksze spustoszenie w Wisle i nam bedzie latwiej a tu czarna dupa.

Artur
SMNY


Możliwe że masz rację. Na Warte mam nadzieję będzie 100% od każdego. Szkoda że nie możemy pomóc z wysokości trybun. Ogromna, szkoda że nie ma jutro tego meczu z wielu powodów.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 31 Paź 2020, 09:31 
Specjalista

Rejestracja: 02 Wrz 2010, 10:19
Posty: 944
omar77 napisał(a):
KidMaN napisał(a):
omar77 napisał(a):
Nie nie ma. Choroba nie trwa dzień. Źle samopoczucie też. Zabrakło nam cwaniactwa. Z tego co czytam na tt 4 osoby mają wynik pozytywny a reszta źle się czuje bo Piast bez formy. Oni też 13 do gry jak to mówił Boniek ze tylu ma być spokojnie mają


Jeżeli fakty do Ciebie nie przemawiają to nawet nie ma sensu z Tobą rozmawiać. Idź dalej trzepać pianę jak to zarząd jest do dupy bo poza tym nie robisz nic innego


To już lekka nadinterpretacja ale widać IQ na tyle ci pozwala xD nie poradzę ze zdania nie potrafisz zrozumieć ani podjąć dyskusji na poziomie



Co Ty możesz wiedzieć o mojej wiedzy czy inteligencji ogórku?
Przedstawiłem swoje stanowisko poparte pewnymi faktami a Twoja odpowiedź to Nie nie nie i Ty masz czelność mówić o inteligencji ?
Zabrakło nam cwaniactwa : podaj jakieś fakty a nie Twoje wyimaginowane zdanie


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 31 Paź 2020, 13:32 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
Cytuj:
Co Ty możesz wiedzieć o mojej wiedzy czy inteligencji ogórku?
Przedstawiłem swoje stanowisko poparte pewnymi faktami a Twoja odpowiedź to Nie nie nie i Ty masz czelność mówić o inteligencji ?
Zabrakło nam cwaniactwa : podaj jakieś fakty a nie Twoje wyimaginowane zdanie


Powtórzę jeszcze raz jesteś zbyt ograniczony umysłowo żeby z tobą dyskutować.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 04 Lis 2020, 01:31 
Nowicjusz

Rejestracja: 11 Wrz 2010, 10:44
Posty: 38
z Piastem termin już jest ustalony?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 04 Lis 2020, 08:37 
Uczestnik

Rejestracja: 20 Wrz 2018, 13:10
Posty: 398
marcinhampelka napisał(a):
z Piastem termin już jest ustalony?

Chyba nie, pomimo że Olimpia Grudziądz - Lechia odwołany w tym samym momencie, a już dawno jest nowy termin. Ciekawe w czym jest problem?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 04 Lis 2020, 08:58 
Początkujący

Rejestracja: 22 Lip 2013, 09:30
Posty: 52
Chyba w tym, że w poniedziałek w Piascie wykryto kolejne przypadki. I całe szczęście że ten mecz się nie odbył bo dziś byśmy u nas szpital mieli.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Puchar Polski
PostWysłany: 04 Lis 2020, 09:26 
Specjalista

Rejestracja: 21 Sie 2010, 09:54
Posty: 840
Dziś do Barcelony poleciało tylko 13 piłkarzy Dynamo Kijow. Standard Liege ogłosił ze 6 pozytywnych przypadków maja przed mecze z Lechem i graja. Tylko jak to zawsze w Polsce tworzą przepisy żeby ich nie respektować.

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 411 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 57 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u