Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 06:46


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 346 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 26 Lis 2013, 20:44 
Początkujący

Rejestracja: 14 Mar 2011, 21:50
Posty: 50
tyburski1989 napisał(a):
Panowie ,powiem tylko tyle : Piekne czasy sie odradzaja !!!


A ja powiem tak: pieniądze to nie wszystko, są ważne ale nie można się jeszcze tak podniecać jak nic oficjalnie nie wiadomo i nie widać efektów tych ewentualnych pieniędzy.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 26 Lis 2013, 22:31 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
Bodzio92 napisał(a):
tyburski1989 napisał(a):
Panowie ,powiem tylko tyle : Piekne czasy sie odradzaja !!!


A ja powiem tak: pieniądze to nie wszystko, są ważne ale nie można się jeszcze tak podniecać jak nic oficjalnie nie wiadomo i nie widać efektów tych ewentualnych pieniędzy.

Sponsor zaczyna sponsoring od 1 Stycznia 2014 roku. Żeby widzieć efekty musiałbyś być jasnowidzem :D .


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 26 Lis 2013, 22:42 
Nowicjusz

Rejestracja: 02 Wrz 2010, 00:13
Posty: 42
Panowie nie wiedziałem gdzie to napisać ale temat o kasie a wiec
Czy nie wydaje wam się że bilety dla ludzi którzy ukończyli 50 lat po 5 zl to lekka przesada Rozumiem emeryci renciści ale nie ludzie w wieku produkcyjnym Czy nie lepiej za tą różnice zaprosić uczniów powiedzmy gimnajum z np. przeclawia ,radomysla czy padwi żeby wychowywać sobie przyszłych kibiców


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 27 Lis 2013, 08:29 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010, 11:49
Posty: 831
ta znizka dla osob powyzej 50 roku, obejmuje tylko sektory za 10 zl. ciekawy pomysl jak dla mnie


co do sponsora, najprawdopodobniej konferencja i prezentacja glownego sponsora bedzie przelozona na przyszly tydzien, umowa przygotowana i gotowa do podpisu.

jednak w czwartek przyjedzie do Mielca nowy potencjalny sponsor, poznac stadion, klub, pilkarzy.
osoba (czlonek zarzadu) ktora organizuje to jest bardzo dobrej mysli. wiec najprawdopodobniej bedzie to nowy sponsor. Firma jest zagraniczna wiec umowa moze byc dosc wysoka. ale poczekamy na rozwoj wypadkow...

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 27 Lis 2013, 14:08 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Sty 2013, 14:54
Posty: 346
Miejscowość: Mielec
Na plakacie opublikowanym na FB Stali promującym spotkanie z piłkarzami, jest herb Stali a na nim nazwa "FKS PZL Stal Mielec". To PZL ma być sponsorem tytularnym?

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 27 Lis 2013, 17:48 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 10:15
Posty: 682
Miejscowość: Malinie/Mielec
Wydaje mi się że to poprostu błąd, wstawili stary herb... umowa nie podpisana jeszcze więc spokojnie, za te pieniądze to chyba nie będzie sponsor tytularny :)

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 27 Lis 2013, 18:29 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
szylu napisał(a):
ta znizka dla osob powyzej 50 roku, obejmuje tylko sektory za 10 zl. ciekawy pomysl jak dla mnie


co do sponsora, najprawdopodobniej konferencja i prezentacja glownego sponsora bedzie przelozona na przyszly tydzien, umowa przygotowana i gotowa do podpisu.

jednak w czwartek przyjedzie do Mielca nowy potencjalny sponsor, poznac stadion, klub, pilkarzy.
osoba (czlonek zarzadu) ktora organizuje to jest bardzo dobrej mysli. wiec najprawdopodobniej bedzie to nowy sponsor. Firma jest zagraniczna wiec umowa moze byc dosc wysoka. ale poczekamy na rozwoj wypadkow...

pewnie chodzi o hiszpanie ,oby sie udalo?szacun za ogarniecje tematu.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 27 Lis 2013, 19:28 
Nowicjusz

Rejestracja: 01 Wrz 2010, 16:02
Posty: 5
Maniek napisał(a):
Panowie nie wiedziałem gdzie to napisać ale temat o kasie a wiec
Czy nie wydaje wam się że bilety dla ludzi którzy ukończyli 50 lat po 5 zl to lekka przesada Rozumiem emeryci renciści ale nie ludzie w wieku produkcyjnym Czy nie lepiej za tą różnice zaprosić uczniów powiedzmy gimnajum z np. przeclawia ,radomysla czy padwi żeby wychowywać sobie przyszłych kibiców


Nie ma takiej zniżki, jest tylko zniżka dla emerytów i rencistów i obejmuje tylko sektory po 10 zł. Zaś w systemie, w którym są sprzedawane bilety jest to zapisane jako zniżka dla osób powyżej 50 lat :) jeżeli komuś się udało na to załapać to tylko przez pomyłkę osoby sprzedającej bilet :)


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 27 Lis 2013, 23:18 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 10:15
Posty: 682
Miejscowość: Malinie/Mielec
Też o tym pomyślałem bo był już taki temat wcześniej ale nie wypalił przez przedłużający się remont. A co z pokryciem kosztów naprawy stadionu przez Stal Rz i Radomiak? wie ktoś czy oddali pieniądze/oddadzą czy może nie zrobią tego?

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 28 Lis 2013, 08:15 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010, 11:49
Posty: 831
odmowili zaplaty

tak czy siak trzeba bylo zaplacic, termin zaplaty do mosiru to chyba 2 tygodnie. jesli oplata nie zostanie zaksiegowana, dotacja na mlodziez zostanie wstrzymana. Kolodziej sie zabepieczyl, oczywiscie przy kazdej fakturze w kosztorysie uwzgledniony jest zysk 10% - ktos tu chyba budzet reperuje.

po ostatnim meczu uwaga zostalo zlamane krzeselko na sektorze VIP....

Na pieniazki od Radomiaka i Stali Rz. mozna bedzie liczyc w przyszlym roku pozna wiosna, podczas skladania papierow do procesu licencyjnego

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 346 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 71 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u