Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 08:41


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 346 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 07 Wrz 2018, 12:08 
Specjalista

Rejestracja: 20 Sie 2010, 18:26
Posty: 819
FeniR napisał(a):
Bardzo dobra informacja o przedłużeniu umowy z PGE, dla mnie jedyny minus że ta umowa jest podpisywana po zakończeniu okienka transferowego. Duże podziękowanie dla naszego europosła Pana Poręby za pomoc dla klubu.

http://stalmielec.com/?p=52362

Tak z innej beczki, nasze miasto ma obecnie 100 mln długu, ale jestem ciekawy ile przeznacza na klub. Z tego co pamiętam to są stypendia dla piłkarzy, ale jaka to jest kwota rocznie?
Szkoda że Mielec nie jest wielkości Wrocławia bo tam dofinansowanie Śląska wynosi ponad 10 mln złotych na sezon.

https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/czarno-na-bialym-skarbonka-bez-dna,866698.html


wielkość miasta i Śląsk w ekstraklasie

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 07 Wrz 2018, 12:53 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
FeniR napisał(a):

stinking and unreliable source.
w krajach demoludów kluby nie beda w stanie sie finansowac nawet za 50 lat.
zagrywka polityczna TVN, oszczedz.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 07 Wrz 2018, 13:00 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
shelby3001 napisał(a):


Dlaczego tak sądzisz, przecież w ekstraklapie są tylko spółki akcyjne więc finanse klubów może prześwietlić każdy. Ja ogladam tvn24 i tvp info a wnioski sam wyciągam, jedni i drudzy przesadzają w propagandzie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 07 Wrz 2018, 13:33 
Nowicjusz

Rejestracja: 20 Cze 2012, 22:01
Posty: 23
„Na jej mocy największa polska firma energetyczna stała się sponsorem tytularnym pierwszoligowej drużyny Stali Mielec.”
Czyli będziemy się zwać „PGE FKS Stal Mielec” - jakoś średnio mi się to widzi, nigdy nie byłem zwolennikiem wpychania sponsorów do nazw klubów, choć z drugiej strony w przeszłości byliśmy FKS PZL Stal Mielec i bodajże MKP Lobo Stal Mielec.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 07 Wrz 2018, 13:51 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552

@FeniR

podążając za twoim zródlem informacji, wskaz mi prosze ile klubów ekstraklasy finansuje sie samodzielnie?
takich realiów nasze pokolenie jeszcze w Polsce nie doczeka, niestety.
natomiast kwestie finansowania polskich klubów z pieniedzy podatników dzialaja mocno na wyobraznie potencjalnych wyborców.
TVN na bazie swoich antypolskich mocodawców kazde tym podobne zagadnienie wykorzysta do politycznych interesów.

z dwojga zlego preferuj tych którzy kradna mniej a dzialaja w interesie narodu i jej mieszkanców.
masz przyklad Stali Mielec jako beneficjenta.

inaczej marzen nie zrealizujemy.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 07 Wrz 2018, 14:05 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
@shelby3001
Masz rację, pisałem przecież że wnioski sam wyciągam, a opcja niemiecka mnie nie interesuje bo jest antypolska. Najważniejsza dla mnie jest nasza społeczność lokalna a najbardziej cieszyłbym się z awansu Stali do ekstraklasy.
Niestety jesteśmy małym miastem i żeby iść po dawny blask potrzebujemy pomocy, a ja wiem która strona obecnego konfliktu politycznego jest nam na rękę. Nie chce więcej pisać o polityce bo to jest forum sportowe, ale chyba sympatycy naszego klubu wiedzą jak trzeba zagłosować w wyborach, szczególnie w tych w 2019 roku.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 07 Wrz 2018, 14:05 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
shelby3001 napisał(a):

@FeniR

podążając za twoim zródlem informacji, wskaz mi prosze ile klubów ekstraklasy finansuje sie samodzielnie?
takich realiów nasze pokolenie jeszcze w Polsce nie doczeka, niestety.
natomiast kwestie finansowania polskich klubów z pieniedzy podatników dzialaja mocno na wyobraznie potencjalnych wyborców.
TVN na bazie swoich antypolskich mocodawców kazde tym podobne zagadnienie wykorzysta do politycznych interesów.

z dwojga zlego preferuj tych którzy kradna mniej a dzialaja w interesie narodu i jej mieszkanców.
masz przyklad Stali Mielec jako beneficjenta.

inaczej marzen nie zrealizujemy.

Słaby przykład. Za PO beneficjentem państwowego wsparcia w Mielcu była ręczna. Zresztą to podwójnie kiepski przykład, bo wsparcie sportu klubowego ze spółek skarbu państwa za czasów PO, było w skali kraju 2 razy większe. PiS więcej przepuszcza na propagandę.
A prawdziwe pieniądze i za PO i za PiSu idą zupełnie gdzie indziej.
Ale z tym samofinansowaniem się klubów, to pełna zgoda. Na taki luksus nawet w Europie Zachodniej mogą liczyć jedynie kluby - ikony.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 07 Wrz 2018, 14:28 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
jaet napisał(a):
PiS więcej przepuszcza na propagandę.

wrózysz z fusów czy bazujesz na rzetelnej informacji?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 07 Wrz 2018, 14:30 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
shelby3001 napisał(a):
jaet napisał(a):
PiS więcej przepuszcza na propagandę.

wrózysz z fusów czy bazujesz na rzetelnej informacji?

W tvnie mowili


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 07 Wrz 2018, 15:35 
Zaawansowany

Rejestracja: 25 Lis 2013, 13:33
Posty: 614
shelby3001 napisał(a):
jaet napisał(a):
PiS więcej przepuszcza na propagandę.

wrózysz z fusów czy bazujesz na rzetelnej informacji?

A z czego finansują cały budżet PFN? A te wszystkie "Do..." i "W...", itd.
Sprawdź sobie nakłady i skalę działania po przejęciu władzy przez PiS. Bez państwowych pieniędzy nic wielkiego by się nie zadziało. A całe imperium Tadeusza w Toruniu za czyje rośnie? Tadek już w 100 najbogatszych Polaków, za chwilę PiS stworzy własnego Kulczyka :lol: . Ja tego nie oceniam, bo generalnie każda władza na różne sposoby doi. Zauważam tylko fakt.
Ta ostatnia uwaga istotna, bo zaraz pojawi się tu kolejny Rycerz Niepokalanej typu nowy102 i będzie udowadniał, że się TVNu naoglądałem. Niektórzy bez TV żyć nie mogą, jak nie jednej, to drugiej :lol:.
A tak w ogóle, to raczej kiepskie miejsce na takie dysputy.


Ostatnio edytowany przez jaet, 07 Wrz 2018, 15:46, edytowano w sumie 1 raz

Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 346 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 35  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u