Ostatnia wizyta: Obecny czas: 19 Kwi 2024, 12:43


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 346 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 13 Mar 2014, 00:27 
Uczestnik

Rejestracja: 17 Kwi 2012, 12:28
Posty: 322
Maniek napisał(a):
A co jest z Multimediami sponsorują czy zakończyli współprace ze Stalą. Na SM.com nie są wymienieni jako sponsorzy. Wiecie coś?


multimedia zafundowała ciuchy dla grajków a załatwiał to Jaskot za co domagał się prowizji.. w tej rundzie nie mają już tych ciuchów bo pewnie chodzi o ten hajs... jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 07 Lut 2016, 23:12 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 390
Mam nadzieję, że film promocyjny nie będzie tak słaby jak jego zwiastun. Muzyka oderwana od rzeczywistości. Zdjęcia z drona też średnie się wydają. Kto ostatecznie ma składać ten film ?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 08 Lut 2016, 12:04 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Ja mam nadzieje ze w koncu przestaniesz pierdolic,bo jeszcze nie widzialem zadnego Twojego posta w ktorym napisalbys cos pozytywnego.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 08 Lut 2016, 14:10 
Uczestnik

Rejestracja: 09 Wrz 2010, 20:19
Posty: 486
Ja tym razem zgodzę się z Err44 zwiastun faktycznie nie pokazuje niczego ciekawego i trochę bez składu i ładu ale może jak to zmontują to coś się urodzi ciekawego.

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 08 Lut 2016, 15:25 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
To wez kolege Err i zróbcie film ktory powali wszystkich na kolana,jak sie sprezycie to jeszcze na oskary bedzie szansa.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 08 Lut 2016, 15:43 
Uczestnik

Rejestracja: 09 Wrz 2010, 20:19
Posty: 486
Nie wiem czemu się spinasz mamy wolny kraj a przynajmniej tak mi się wydaje i można coś skrytykować. Jak bym miał możliwość to bym pomógł ale nie mam.

_________________
STAL MIELEC


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 08 Lut 2016, 19:15 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2010, 10:15
Posty: 682
Miejscowość: Malinie/Mielec
Zamiast się cieszyć że się coś dzieje, że ludzie chcą coś zrobić, pewnie znając życie za grosze... to jeszcze wam nie pasuje. Weźcie się kurwa lepiej za jakieś zajęcie. Marketing wstaje z nicości, mamy prezesa. Nic tylko się cieszyć.

Zwiastun jak zwiastun, robiony na prędce na kolanie żeby coś pokazać.

_________________
FKS Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 08 Lut 2016, 19:26 
Początkujący

Rejestracja: 24 Kwi 2014, 09:24
Posty: 126
Popieram. Zwiastun slabiutki. Duzo lepsze miała Stal filmy promocyjne


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 08 Lut 2016, 20:10 
Początkujący

Rejestracja: 07 Lis 2013, 12:48
Posty: 124
No faktycznie słaby ten trailer. Ale co tam, mają grać a nie filmy nagrywać.

_________________
HEJ! HEJ! STAL MIELEC!


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 08 Lut 2016, 21:27 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 390
nowy102 napisał(a):
Ja mam nadzieje ze w koncu przestaniesz pierdolic,bo jeszcze nie widzialem zadnego Twojego posta w ktorym napisalbys cos pozytywnego.

nowy102 napisał(a):
To wez kolege Err i zróbcie film ktory powali wszystkich na kolana,jak sie sprezycie to jeszcze na oskary bedzie szansa.

Kiepsko czytasz kolego ponieważ miałem sporo pozytywnych komentarzy, a nawet analiz. Do tego służy forum aby wyrażać swoje zdanie i dyskutować. Można się nie zgadzać ale nie wypada obrażać innych.
fanatyk napisał(a):
Nie wiem czemu się spinasz mamy wolny kraj a przynajmniej tak mi się wydaje i można coś skrytykować. Jak bym miał możliwość to bym pomógł ale nie mam.

Dokładnie o to chodzi. Ja nie znam się na filmowaniu więc nie pomogę.
Yelon09 napisał(a):
Zamiast się cieszyć że się coś dzieje, że ludzie chcą coś zrobić, pewnie znając życie za grosze... to jeszcze wam nie pasuje. Weźcie się kurwa lepiej za jakieś zajęcie. Marketing wstaje z nicości, mamy prezesa. Nic tylko się cieszyć.

Zwiastun jak zwiastun, robiony na prędce na kolanie żeby coś pokazać.

Ja się bardzo cieszę z tego, że kręcą zwiastun ale jak słyszę tę muzykę w tle czy nawet to ujęcie z drona wygląda to trochę kiepsko. Zresztą filmy promocyjne tej firmy na FB tez nie powalają.
Myślę, że można by się zwrócić do grupy EPML Spotters robią naprawdę fajne filmy wiec może gdyby połączyli siły mogło by wyjść coś naprawdę dobrego.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 346 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 35  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u