Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 07:27


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 346 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 29 Lip 2020, 17:19 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
Ilu sponsorów opuściło Stal w tym sezonie?

Z takich ważnych, ze względu na koronawirusa, opuściło nas PKP LHS. Odeszli, bo nie mogli jeździć. Kolej szerokotorowa bardzo dużo towarów wozi na Wschód, chociażby do Chin, a z racji na to, że możliwości takich przejazdów zostały skrajnie ograniczone, to siłą rzeczy w nich to mocno uderzyło. Ale mamy nadzieję, że kiedyś do nas wrócą.

https://weszlo.com/2020/07/29/jaskot-st ... polowania/


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 04 Sie 2020, 15:53 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
Z głównej strony znikł LHS a pojawił się się enervigo


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 04 Sie 2020, 15:59 
Zaawansowany

Rejestracja: 15 Cze 2014, 17:47
Posty: 548
LHS wycofał się już jakiś czas temu. Poreba tłumaczył że przez wirusa spadek przewozów i obrotów firmy.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 30 Wrz 2020, 13:57 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
Nie wiem na ile to możliwe ale fajnie by było gdyby przed każdym meczem na Solskiego nad boiskiem zawisł black hawk. Piosenka jest i gdyby rzeczywiście jeszcze w kamerach nisko nad stadionem zawisła mielecka maszyna to byłaby to piękna wizytówka


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 30 Wrz 2020, 14:13 
Profesjonalista

Rejestracja: 22 Cze 2013, 21:09
Posty: 1434
Xan napisał(a):
Nie wiem na ile to możliwe ale fajnie by było gdyby przed każdym meczem na Solskiego nad boiskiem zawisł black hawk. Piosenka jest i gdyby rzeczywiście jeszcze w kamerach nisko nad stadionem zawisła mielecka maszyna to byłaby to piękna wizytówka

Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile kosztuje godzina lotu Black Hawka,kilka takich przelotow i bylaby to wieksza kwota niz ta ktora obecnie przelewa Pzl na konto Stalii.Choc na pewno fajnie by to wygladalo.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 30 Wrz 2020, 14:21 
Początkujący

Rejestracja: 06 Mar 2014, 20:25
Posty: 92
nowy102 napisał(a):
Xan napisał(a):
Nie wiem na ile to możliwe ale fajnie by było gdyby przed każdym meczem na Solskiego nad boiskiem zawisł black hawk. Piosenka jest i gdyby rzeczywiście jeszcze w kamerach nisko nad stadionem zawisła mielecka maszyna to byłaby to piękna wizytówka

Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile kosztuje godzina lotu Black Hawka,kilka takich przelotow i bylaby to wieksza kwota niz ta ktora obecnie przelewa Pzl na konto Stalii.Choc na pewno fajnie by to wygladalo.


Obecnie prawie codziennie lata BH w lotach fabrycznych, więc myślę że tu akurat dodatkowych kosztów by nie było. Kwestia dogadania się co do godzin i pozwoleń na takie zawisy nad stadionem.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 30 Wrz 2020, 14:25 
Uczestnik

Rejestracja: 13 Sie 2018, 15:18
Posty: 437
To też reklama firmy, która z pewnością pokazywana byłaby w telewizji. Po Mielcu praktycznie codziennie maja jakieś loty testowe bo widać je na niebie, dostosować wszystko tak żeby raz na dwa tygodnie zawisł przez 2 min nad stadionem myśle byłoby do zrobienia. Nie jestem ekspertem, nie wiem jak to wyglada od środka. Od tak luźna rozkmina weszła podczas czytania o wsparciu PZL.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 30 Wrz 2020, 19:55 
Początkujący

Rejestracja: 09 Wrz 2019, 21:45
Posty: 56
Dajcie spokój z tym Black-Hawkiem. Piloci nie chcą ryzykować i nie latają nad stadionem pełnym ludzi. Temat kiedyś był ale szybko upadł.

_________________
La_brujita


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 30 Wrz 2020, 20:47 
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Paź 2016, 16:02
Posty: 552
La_brujita napisał(a):
Dajcie spokój z tym Black-Hawkiem. Piloci nie chcą ryzykować i nie latają nad stadionem pełnym ludzi. Temat kiedyś był ale szybko upadł.


niemal jak historia z Leicester ku przestrodze.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sponsor
PostWysłany: 30 Wrz 2020, 22:15 
Uczestnik

Rejestracja: 21 Maj 2014, 19:19
Posty: 388
skopcon napisał(a):
nowy102 napisał(a):
Xan napisał(a):
Nie wiem na ile to możliwe ale fajnie by było gdyby przed każdym meczem na Solskiego nad boiskiem zawisł black hawk. Piosenka jest i gdyby rzeczywiście jeszcze w kamerach nisko nad stadionem zawisła mielecka maszyna to byłaby to piękna wizytówka

Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile kosztuje godzina lotu Black Hawka,kilka takich przelotow i bylaby to wieksza kwota niz ta ktora obecnie przelewa Pzl na konto Stalii.Choc na pewno fajnie by to wygladalo.


Obecnie prawie codziennie lata BH w lotach fabrycznych, więc myślę że tu akurat dodatkowych kosztów by nie było. Kwestia dogadania się co do godzin i pozwoleń na takie zawisy nad stadionem.


To by były dodatkowe koszty i to nie małe. Loty fabryczne służą testowaniu bądź demonstracji dla klienta. Loty marketingowe mogą być wykonane tylko maszyną demonstracyjna nie maszyną klienta.


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 346 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 35  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 78 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u