Ostatnia wizyta: Obecny czas: 29 Mar 2024, 09:56


Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 249 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 28 Sty 2021, 12:55 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010, 11:49
Posty: 831
MatiN1939 napisał(a):
Od tego jest "Forum dyskusyjne", żeby pytać, dyskutować, narzekać i chwalić. Jak Ci się nie chce czytać to nie czytaj albo udawaj mądralińskiego gdzie indziej :roll:

ja doskonale rozumiem do czego sluzy forum, dobrze ze jest zycie tu, chodzi o cos innego. mozna sprawdzic samemu czy faktycznie byl sparing planowany i w 100% pewny, a to mozna latwo zweryfikowac. czy sie wymadrzam? nie, tak jak Ty czy inni wyrazam zdanie, Ty mozesz i ja moge..

o gownoburzy wspomnialem na twiterze, gdzie grupa aktywnych kibicow siala panike odnosnie murawy, tagujac slawnych uzytkownikow, nawet tu ktos wspomnial o tym.
galileusz napisał(a):
Zanim coś odpali i znowu się zacznie gównoburza na forum to przetłumaczę ten wpis Szylowi.

Chodzi o to, że jest spora liczba kibiców, którzy nie mają tak jak ty wejścia do klubu i osób. Przerwa w rozgrywkach powoduje to, że ludzie nie fascynują się ostatnim meczem tylko w oczekiwaniu na wznowienie ciekawi są zmian w kadrze, planach przygotowań a nawet stanu murawy. Klub od miesiąca jest zarządzany "po nowemu" i zgodnie z pewną tezą polityka informacyjna miała mieć zupełnie inny charakter jak ta do tej pory. Jak widać na załączonym obrazku okazuje się, że zmienił się tylko współczynnik testosteronu na stanowisku rzecznika prasowego a kontrowersje co do powagi tego stanowiska nadal pozostawiają wiele do życzenia. Ja wiem, że nie ma co porównywać ale zobaczcie jak wygląda profil rzeczniczki prasowej Legii https://twitter.com/Kruk_Izabela . Ja rozumiem, że tam są etaty i duże pieniądze ale w tej funkcji wszystko się zgadza bo na przeciwnym biegunie jest taki profil https://twitter.com/marcinzarbski1 .
Pytanie czy jesteśmy w stanie równać do góry, czy ciągle będziemy trzymać się tego żeby nie być na dnie jak to w tegorocznej strategii ligowej zdążyło się przyjąć, że każde miejsce oprócz ostatniego jest OK.


..
Galileuszu ja go rozumiem doskonale
to ze jest chujowy przekaz informacji w klubie? no tak to prawda... nie wiem czy miesiac to malo zeby nowy rzecznik sie ogarnal i zrozumial w czym jest rzecz i czego kibice potrzebuja i ta zmiana nastapi, zobaczymy... chyba ze to jedno z wielu jego zajec, to tym gorzej dla niego...

mysle, ze poki co dzialania nowych wladz skupiaja sie na zapieciu pilnych spraw odnosnie startujacej rundy, oraz na posprzataniu tego co zastali...

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 28 Sty 2021, 13:39 
Początkujący

Rejestracja: 19 Sie 2020, 11:08
Posty: 201
szylu napisał(a):
to ze jest chujowy przekaz informacji w klubie? no tak to prawda... nie wiem czy miesiac to malo zeby nowy rzecznik sie ogarnal i zrozumial w czym jest rzecz i czego kibice potrzebuja i ta zmiana nastapi, zobaczymy... chyba ze to jedno z wielu jego zajec, to tym gorzej dla niego... mysle, ze poki co dzialania nowych wladz skupiaja sie na zapieciu pilnych spraw odnosnie startujacej rundy, oraz na posprzataniu tego co zastali...


Sporo racji. Też oczekiwałem więcej po nowym rzeczniku. Możesz doprecyzować, co masz na myśli pisząc o posprzątaniu? Bo wielokropek na końcu dodał tajemniczości.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 28 Sty 2021, 15:39 
Nowicjusz

Rejestracja: 06 Paź 2020, 02:29
Posty: 16
szylu napisał(a):
oraz na posprzataniu tego co zastali...


Czy mógłbyś nam wszystkim przybliżyć co to oznacza (bez pisania rzeczy typu to nie temat na forum, wszystko w swoim czasie itd itd)? Czyta się na różnych stronach i portalach społecznościowych, nawet słyszy w wywiadach p. Klimka, że były nieprawidłowości, przekręty, niedociągnięcia, a wśród niektórych kibiców czyta lub słyszy nawet gorsze rzeczy które teraz trzeba prostować i odkręcać. Jakiego to syfu narobili poprzednicy, że trzeba teraz sprzątać? Jakieś konkrety? Trochę czasu już minęło i dalej jakoś nic tylko wielkie sprzątanie.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 28 Sty 2021, 16:02 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010, 11:49
Posty: 831
jednym z powodow zmian byly wyniki audytu finansowego

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 28 Sty 2021, 16:22 
Specjalista

Rejestracja: 31 Sie 2010, 14:46
Posty: 1046
szylu napisał(a):
jednym z powodow zmian byly wyniki audytu finansowego


I pomyśleć, że zaczęło się niewinnie od odwołanego sparingu z Niecieczą a tu taki kaliber

_________________
STAL Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 28 Sty 2021, 17:34 
Nowicjusz

Rejestracja: 06 Paź 2020, 02:29
Posty: 16
galileusz napisał(a):
szylu napisał(a):
jednym z powodow zmian byly wyniki audytu finansowego


I pomyśleć, że zaczęło się niewinnie od odwołanego sparingu z Niecieczą a tu taki kaliber


Zgadza się, ten temat można przenieść gdzieś indziej, ale chyba jest równie ważny, jeśli nawet nie ważniejszy od sparingu.

Teraz jeszcze tak.... trochę ciekawe, bo o taki audyt padło pytanie miesiąc temu i nikt nie potrafi znaleść owego audytu do dej pory. Co jeszcze ciekawsze jest to, że skoro były nieprawidłowości to dlaczego te same osoby dalej są w klubie? Tylko były prezes robił przekręty, reszta przyglądała się z boku i nikt mu nie patrzył na ręce? Od czego jest wiec rada nadzorcza i dlaczego te same osoby dalej są w klubie, bo zmieniono tylko prezesa? Dlaczego czekano tak długo z tą decyzją? Prezesi są lepsi i gorsi i jeżeli zdecydowano o zmianie na tym stołku to Ok, ale co innego zwykła zmiana, a co innego zmiana, bo są przekręty. Audytu ciężko się doszukać, co jeszcze było nie tak?


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 28 Sty 2021, 18:10 
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010, 11:49
Posty: 831
Nikt nie mowi ze byly przekrety... po drugie wynik audytu byl w grudniu... po trzecie zlecila go rada nadzorcza... po czwarte to jeden z powodow zwolnienia...

_________________
Stal Mielec


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 28 Sty 2021, 18:37 
Nowicjusz

Rejestracja: 06 Paź 2020, 02:29
Posty: 16
szylu napisał(a):
Nikt nie mowi ze byly przekrety... po drugie wynik audytu byl w grudniu... po trzecie zlecila go rada nadzorcza... po czwarte to jeden z powodow zwolnienia...


Widocznie ktoś puścił złą krew w obieg, bo o przekrętach i machlojach aż huczało na FB, TT i innych takich.
Dziwi mnie dalej jednak, że jest mowa o „nieprawidłowościach” ale jeżeli nie chodzi tu o przekręty to bardzo dobrze.
Jeśli mowa o audycie z grudnia to wykazał on absolutnie wielkie NIC.
Mam nadzieje, że całe to gadanie o tym jak teraz trzeba sprzątać i poprawiać po poprzednikach którzy de facto dalej są w klubie to tylko po to, żeby się lepiej poczuć. W sumie racja, samopoczucie jest ważne.

Pozdro i wracajmy do tematu sparingów.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 28 Sty 2021, 19:00 
Uczestnik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2018, 19:35
Posty: 328
My tu na forum mamy za mało informacji o sytuacji finansowej klubu, a przekaz Stali w tej sprawie jest zerowy. Audyt grudniowy nie został opublikowany, a szkoda bo moglibyśmy się dowiedzieć czegoś więcej na temat poprzednich władz klubu, i sposobu wydawania przez nich pieniędzy. Coś mi się wydaje że z przyczyn politycznych i wizerunkowych nigdy nie dowiemy się prawdy. Z tego powody ja bym unikał słowa przekręt, bo to jest zbyt mocne oskarżenie bez twardych dowodów.
A tak na przyszłość to klub powinien publikować audyty finansowe, nie mówię tu o dokładnych wyliczeniach, ale o ocenie podsumowującej audyt.


Góra
   
 
 Temat postu: Re: Sparingi
PostWysłany: 28 Sty 2021, 21:17 
Początkujący

Rejestracja: 15 Paź 2020, 08:03
Posty: 69
Tufejk2 widzę że masz informacje od B.W. :D Czyli nie było w klubie długów za B.J. i wszystko było kolorowo tak ? :D


Góra
   
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 249 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

stat4u